O nás

Kargo je tradičný slovenský výrobca nealkoholických nápojov sídliaci na východnom Slovensku. Firma bola založená v roku 1994. Výrobným programom sa stala produkcia sýtených nealkoholických nápojov, ktoré sa najprv plnili do vratných obalov o objeme 0,33l a 1l. Spoločnosť začala rásť v priebehu prvého roka a od vtedy distribuujeme naše produkty slovenským veľko a maloobchodom. Ako tradičný slovenský výrobca, firma zostala verná hodnotám a integrite receptúr, ktoré to všetko začali. Dodnes sú naše produkty vyrábané a fľaškované v Havaji na východnom Slovensku.

KARGO – Tradičný slovenský výrobca

«Rastúce požiadavky trhu usmernili aj náš vývoj. Nákupom moderného automatického technologického zariadenia sa začala nová etapa firmy KARGO.»

Technológie a ponuka produktov

Získali sme podiel na trhu Prešovského a časti Košického kraja, kde dodáme zhruba 4.500.000l nápojov ročne. V roku 1999 sme uviedli na trh výrobky v nenavratných obaloch. Výrobný sortiment momentálne tvorí viac ako 50 druhov výrobkov v rôznych obaloch. Prioritným poslaním je uvádzať na trh kvalitný a cenovo prístupný výrobok. Kvalita je zaručená už aj vstupnými komponentmi od renomovaných zahraničných, ale aj domácich firiem.

Technologické vybavenie:

  • Plne automatická linka na sklenené fľaše 0,33l, 0,7l a 1l s kapacitou 10.000 ks za hodinu
  • Dve plne automatické linky na PET fľaše 0,5l, 1,5l a 2l s kapacitou 4000 ks za hodinu
  • Linka na plnenie KEG sudov.

Príchuť pre každú príležitosť

Delikátne nápoje sú jednoduchou zmesou vrátane prírodnej arómy, šumivej vody a sladidiel.

Limonády OÁZA

KARGO s.r.o.

Slovenský výrobca nealkoholických nápojov a sirupov so sídlom na východnom Slovensku.

INFO

O Nás

KONTAKT

kargo@kargo.sk

+421 908 973 536

Sídlo

Kargo s.r.o., Havaj 73 090 23

Slovensko