História našej spoločnosti

KARGO – Tradičný slovenský výrobca

Kargo je tradičný slovenský výrobca nealkoholických nápojov sídliaci na východnom Slovensku. Firma bola založená v roku 1994. Výrobným programom sa stala produkcia sýtených nealkoholických nápojov, ktoré sa najprv plnili do vratných obalov o objeme 0,33l a 1l. Spoločnosť začala rásť v priebehu prvého roka a od vtedy distribuujeme naše produkty slovenským veľko a maloobchodom.

Ako tradičný slovenský výrobca, firma zostala verná hodnotám a integrite receptúr, ktoré to všetko začali. Dodnes sú naše produkty vyrábané a fľaškované v Havaji na východnom Slovensku.

«Rastúce požiadavky trhu usmernili aj náš vývoj. Nákupom moderného automatického technologického zariadenia sa začala nová etapa firmy KARGO.»

Technológie a ponuka produktov

Získali sme podiel na trhu Prešovského a časti Košického kraja, kde dodáme zhruba 4.500.000l nápojov ročne. V roku 1999 sme uviedli na trh výrobky v nenavratných obaloch. Výrobný sortiment momentálne tvorí viac ako 50 druhov výrobkov v rôznych obaloch. Prioritným poslaním je uvádzať na trh kvalitný a cenovo prístupný výrobok. Kvalita je zaručená už aj vstupnými komponentmi od renomovaných zahraničných, ale aj domácich firiem.

Vyrobené Na Slovensku

Tradićná receptúra

Viac ako 50 produktov

Technologické vybavenie:

  1. Plne automatická linka na sklenené fľaše 0,33l, 0,7l a 1l s kapacitou 10.000 ks za hodinu
  2. Dve plne automatické linky na PET fľaše 0,5l, 1,5l a 2l s kapacitou 4000 ks za hodinu
  3. Linka na plnenie KEG sudov.


Zaujala Vás naša ponuka, alebo máte otázku? Napíšte nám.

Prihláste sa k odberu noviniek

Chcete sa dozvedieť o nových produktoch a ponukách ako prvý? Odoberajte náš newsletter